- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDuet Taka Hayashi x Vault By Vans przedstawia swoją letnią kolekcję

Duet Taka Hayashi x Vault By Vans przedstawia swoją letnią kolekcję

Wieloletnia przyjaźń na linii Taka Hayashi x Vault By Vans została właśnie scementowana kolejnym wspólnym projektem, który przynosi kolekcję butów na tegoroczne lato.

Przywiązanie japońskiego designera do szczegółowego kunsztu i unikalnego designu nadal jest synonimem estetycznego podejścia projektanta do przedsięwzięć, do których zostaje zaproszony.

Najnowsza odsłona ich kolaboracji przedstawia unowocześnione podejście do klasycznych modeli. Kolekcja obejmuje ogólnie aż 6 propozycji, a dokładniej po dwie wersje kolorystyczne na model. Do wyboru będziemy mieli takie klasyczne buty jak Vans Sk8 Low, a także Style 47 oraz Style 98. Przy szukaniu rozwiązań do nowych wydań Hayashi inspirował się stylistyką militarną i zdecydował się przedstawić kultową czarno białą szachownicę w postaci czegoś na wzór kodu QR.

Sylwetka, która wygląda jak Old Skool z toeboxem od Sk8-Hi to model nazwany Vans Sk8-Lo, Jest on centralnym elementem prezentowanej w tym wpisie kolekcji. Oba warianty kolorystyczne „Black” i „Total Eclipse”, używają dwukolorowego nadruku w szachownicę QR, który został umieszczony ba piętach i bocznych panelach. Dodatkowym smaczkiem jest Jazz Stripe, czyli skórzany branding na boku, który różni się kolorami w zależności od tego czy jest od strony wewnętrznej czy zewnętrznej. Całość została postawiona na błyszczących podeszwach z delikatnym nadrukiem w szachownicę i dopełniona okrągłymi naszywkami na na matce na języku.

Następnie mamy model Vans Style 47, który może przywodzić na myśl cholewki bez sznurowania – Slip On. Wykonano je w całości z płótna zabarwionego na dwa kolory „Dusty Olive” oraz „White Sand”. Oba warianty mają dodatkowe rozchodzące się z pięty pasy, wersja „Dusty Olive” ma je w kolorze żółtym, natomiast „White Sand” ma je w pomarańczu. To jednak nie koniec, ponieważ od wewnętrznej strony umieszczony mały kontrastowy element z metalowymi otworkami. Na koniec warto wspomnieć o wypchanych i przeszytych panelach na toeboxie, które nawiązują do starych wojskowych kurtek. Wszystko to zostało zwieńczone kontrastowymi podeszwami z nadrukowaną szachownicą.

Na koniec zerknijcie na model Vans Style 98 w dwóch prostych kolorystykach „Black” oraz „Marshmallow”. Model charakteryzuje się kołnierzem o wysokości 5/8 oraz cholewką wykonaną z wysokiej jakości skóry dopełnionej zamszowymi panelami na toeboxie i tyle buta.

Buty Taka Hayashi x Vault By Vans na tegoroczne lato będą dostępne wyłącznie w wybranych sklepach z kontem Vault.

Taka Hayashi x Vault By Vans SU20 1 Taka Hayashi x Vault By Vans SU20 2 Taka Hayashi x Vault By Vans SU20 3 Taka Hayashi x Vault By Vans SU20 4 Taka Hayashi x Vault By Vans SU20 5 Taka Hayashi x Vault By Vans SU20 6 Taka Hayashi x Vault By Vans SU20 7 Taka Hayashi x Vault By Vans SU20 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: