- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaDesignTakashi Murakami & MoMA Design Store wydają limitowane figurki 'DOB-Kun'

Takashi Murakami & MoMA Design Store wydają limitowane figurki 'DOB-Kun’

Mr DOB to jedna z najpopularniejszych postaci, którą stworzył japoński artysta Takashi Murakami. Maskota z muszką inspirowana była postacią Myszki Mickey, a powstała już w 1996 roku na obrazie 727 i od tamtej pory pojawiła się w szeregu różnych form.

Tym razem postać Mr DOB została przedstawiona w nowej wersji, która powstała z MoMA Design Store. Nowa kolekcjonerska winylowa figurka została nazwana DOB-kun i ma prawie 23 centymetry wysokości. Do wyboru będziemy mieli pięć wersji kolorystycznych, w tym oryginalny niebieski. Każda z nich zostanie zapakowana w kartonowe pudełko zabarwione na wzór danej figurki.

Każda winylowa zabawka Takashi Murakami DOB-Kun będzie limitowana do pięciu sztuk na osobę i każdy będzie mógł kupić daną wersję kolorystyczną w ilości tylko jednej sztuki. Premiera w MoMA Design Stores oraz w sklepie internetowym ustawiona jest na 26 września, a ich cena ustawiona jest na poziomie $650 dolarów.

Takashi Murakami DOB-Kun 1 Takashi Murakami DOB-Kun 2 Takashi Murakami DOB-Kun 3 Takashi Murakami DOB-Kun 4 Takashi Murakami DOB-Kun 5 Takashi Murakami DOB-Kun 6 Takashi Murakami DOB-Kun 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: