- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTBLAKE x Saucony Grid SD „Triple White”

TBLAKE x Saucony Grid SD „Triple White”

Znany na Twitterze jako @therealtblake a dokładnie Tyler J Blake zyskał popularność dzięki dostarczaniu ciekawych wiadomości ze świata kicksów. Natomiast teraz otrzymał on od marki Saucony możliwość przyszykowania własnej wersji kolorystycznej modelu Saucony Grid SD. W sumie tak naprawdę to TBLAKE wybrał sam akurat właśnie ten but a dodatkowo postawił na taki materiał jak canvas.

Praktycznie cała cholewka pokryta jest bielą, aczkolwiek przód tych sneakersów to grafika wyglądająca jak tagi na murze – jednak co jest tutaj ciekawe, to tylko propozycja od Blake’a. By jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, do każdej parki dorzucono permanentne markery, by właściciel mógł sam zdecydować o finalnym kształcie obuwia.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność Saucony Grid SD x TBLAKE to niestety nie mamy dobrej wiadomości. Jak możecie się spodziewać, jest to mocno limitowana edycja, do tego stopnia, że przewidziano tylko 100 par. Wypatrujcie ich na oficjalnej stronie internetowej Saucony juz 11 sierpnia.

TBLAKE x Saucony Grid SD Triple White1 TBLAKE x Saucony Grid SD Triple White2 TBLAKE x Saucony Grid SD Triple White3 TBLAKE x Saucony Grid SD Triple White4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: