- Reklama -NikeNike
Strona głównaBiznesTeddy Santis, założyciel Aime Leon Dore, zostanie dyrektorem kreatywnym New Balance!

Teddy Santis, założyciel Aime Leon Dore, zostanie dyrektorem kreatywnym New Balance!

Teddy Santis zostanie dyrektorem kreatywnym New Balance w linii Made in USA! Założyciel nowojorskiej marki Aime Leon Dore ogłosił swoją nową rolę poprzez post na Instagramie.

Teddy Santis ma objąć stanowisko dyrektora kreatywnego linii Made in USA już od początku 2022 roku.

„Jestem niezmiernie dumny i zaszczycony mogąc ogłosić moją rolę Dyrektora Kreatywnego w New Balance Made in USA począwszy od 2022 r. Do mojej rodziny, mojego zespołu ALD i wszystkich, którzy wspierali mnie po drodze, wszystko to jest Waszym odzwierciedleniem i jak mnie zainspirowaliście. Dziękuję zespołowi NB za powierzenie mi tego, co uważam za duszę marki. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się czymś więcej na temat kampanii i tym, co ona reprezentuje w naszym partnerstwie ”- napisał Santis na Instagramie.

Obie strony nie tylko poinformowały o fakcie współpracy poprzez swoje profile w social media, ale również wykupiły stronę reklamową w New York Times.

W ostatnich latach jedne z najlepszych kolaboracyjnych projektów, nie tylko w samej marce New Balance, ale na sneakerosowym rynku ogólnie, były autorstwa Santisa. Ich współpraca z roku na roku zacieśniała się tak mocno, że logicznym krokiem amerykańskiej marki było złożenie twórcy ALD odpowiednio wysokiej pozycji w marce.

Jak do tej pory obie strony współpracowały razem nad specjalnymi wersjami butów New Balance P550, 1300, 990, 997 i 827.

Teddy Santis dyrektor kreatywny new balance 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: