- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Teddy Santis przedstawia New Balance 990 „Macadamia Nut”

Teddy Santis z Aime Leon Dore, który piastuje również stanowisko dyrektora kreatywnego linii Made in USA w NB, przedstawia na tegoroczne wakacje nowy zestaw „Macadamia Nut”. W jego skąd wchodzą między innymi poniższe New Balance 990.

Przedstawiany wariant wygląda przepysznie! Kremowa siateczka na języku, kołnierzu i toeboxie, została dopełniona jasnoszarym zamszem na boku oraz jasnobeżowym włochaty, zamszem na pięcie i wokół toeboxu. Całość następnie osadzono na białej podeszwie z czarnym akcentem i spodem. Czerń przełamuje jasną cholewkę poprzez wyściółkę, zapiętkę oraz boczną eNkę. Zresztą sami zerknijcie na dołączone zdjęcia.

Z racji tego, że jest to wydanie Made in USA to o jakość materiałów i wykończenie nie musicie się martwić. Obie te kwestie stoją na wysokim poziomie.

Premiera nowych New Balance 990 „Macadamia Nut” pojawia się w najlepszych sklepach już 30 czerwca.

teddy santis new balance 990 macadamia nut 1 teddy santis new balance 990 macadamia nut 2 teddy santis new balance 990 macadamia nut 3 teddy santis new balance 990 macadamia nut 4 teddy santis new balance 990 macadamia nut 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: