- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersThe Ball and Buck x New Balance 585 „Sporting Gentleman”

The Ball and Buck x New Balance 585 „Sporting Gentleman”

Chyba już spokojnie można powiedzieć, że marka New Balance po prostu byłaby chora, gdyby co kilkanaście dni nie wypuściła jakieś mocnej kolaboracji. Przed chwilą pisaliśmy o współpracy z END. a teraz przyszła pora na kolejne mocne połączenie sił – tym razem z ekipą The Ball and Buck.

Dzięki temu zabiegowi, w akcji zobaczymy ekskluzywne wydanie modelu 585, oznaczone jako Sporting Gentleman. Domyślamy się, że tytuł może Wam nie wiele powiedzieć, dlatego już spieszymy z wyjaśnieniami. Zdecydowanie dominuje tutaj zgniła zieleń, którą umieszczono na bocznych panelach, okolicy pięty i językach. Na tym tle świetnie wyróżniają się brązowe, skórzane akcenty w postaci m.in. brandingu. Do tego dochodzi jeszcze biała podeszwa.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność w przeznaczono dwie daty premiery. Pierwszą wyznaczono na 27 sierpnia i tym czasie przeglądajcie sklep The Ball and Buck. Druga to 17 września. Cena będzie oscylować w granicy 238 $.

ball-and-buck-new-balance-585-sporting-gentleman-01 ball-and-buck-new-balance-585-sporting-gentleman-2 ball-and-buck-new-balance-585-sporting-gentleman-3 ball-and-buck-new-balance-585-sporting-gentleman-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: