- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersThe Basement x Nike Dunk Low

The Basement x Nike Dunk Low

Fora internetowe były kiedyś mekką, gdzie poznawało się osoby różnych krańców świata, które podzielały Twoje zamiłowanie do kicksów i streetwearu. Należy tu wspomnieć chociażby forum Hypebeast. Właśnie takie miejsca w sieci kreowały trendy, tam mogłeś podpatrzeć co jest obecnie na topie i co się z czym je. Teraz tę rolę przejęły Facebookowe grupy z The Basement na czele.

Wspominamy o ekipie The Basement, z tego względu, że została ona zaproszona przez Nike do stworzenia całkiem nowej wersji butów Nike Dunk Low. Trzeba przyznać, że jest to dość zaskakująca współpraca. W nawiązaniu do serii klipów Real People Do Real Things, w której przedstawiono 9 członków grupy.

Za projekt butów odpowiedzialny był Daniel Pacitti, który zestawiając ze sobą bardzo różne materiały na cholewce chciał przedstawić różnorodność grupy i społeczności The Basement. Widzimy tu chociażby sztruks, różne rodzaje skóry czy płótno, a także siateczkę, nubuk, odblaskowy materiał 3M i inne.

Premiera butów Nike Dunk Low BSMNT przewidziana jest na 29 lipca w tymczasowym sklepie w Londynie. Adres będzie podany w dzień premiery na kanałach The Basement.

The Basement x Nike Dunk Low-1 The Basement x Nike Dunk Low-2 The Basement x Nike Dunk Low-3 The Basement x Nike Dunk Low-4 The Basement x Nike Dunk Low-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: