- Reklama -Samsung
Strona główna Sztuka Film „The Batman” - trailer nowego filmu Matt Reevesa z kawałkiem Nirvany w...

„The Batman” – trailer nowego filmu Matt Reevesa z kawałkiem Nirvany w tle

W sieci pojawił się właśnie świeży trailer nowego filmu „The Batman” w reżyserii Matt Reevesa i z udziałem Robert Pattinson.

Na finał tegorocznego DC FanDome przedstawiono oficjalny zwiastun nowego filmu o przygodach Batmana. Podczas prawie dwu i pół minutowego materiału w tle usłyszycie kawałek Nirvany pod tytułem „Something in the Way”. Soundtrack tylko podkreśla wyjątkowy klimat klipu.

W dołączonym poniżej video zobaczymy Robert Pattinson nie tylko w stroju Batmana, ale również odgrywającego rolę Bruce’a Wayne’a. Obok niego pojawia się Jeffrey Wright jako Commissioner Gordon, Zoe Kravitz w roli Catwoman oraz Paul Dano jako The Riddler.

Ze względu na panującą pandemię wirusa zamknięto plan filmowy, więc zdecydowana większość scen nie została jeszcze nakręcona. W teaserze nie pokazano Johna Turturro jako Carmine’a Falcone’a, a także Petera Sarsgaarda odkrywającego prokuratora okręgowego Gila Colsona. Nie widać również Andy’ego Serkisa wcielającego się w rolę Alfreda Pennywortha.

Fabuła produkcji została osadzona w czasie, w którym Bruce Wayne dopiero zaczynał swoją przygodę jako Batman.

Pierwotnie film „The Batman” miał zostać wydany 21 czerwca 2021 roku, ale niestety został przesunięty. Wstępna data premiery została ustawiona na 1 października 2021 roku.

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: