- Reklama -NikeNike

„The Bear” powraca: Co czeka nas w trzecim sezonie?

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od premiery trzeciego sezonu „The Bear” na FX. Nowy, dwuminutowy trailer już jest dostępny, oferując wgląd w dynamiczne losy ulubionej trójki bohaterów: Carmy’ego (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edibiri) i Richie’ego (Ebon Moss-Bachrach).

Po emocjonującym zakończeniu drugiego sezonu, gdzie zespół zdołał otworzyć nową restaurację, trzeci sezon będzie prawdziwym testem sukcesu. Carmy rozpoczyna trailer listą „nienegocjowalnych” zasad: „mniej znaczy więcej”, „żywa współpraca”, „dążenie do doskonałości” i, co najważniejsze, „SKUPIENIE”.

Carmy wyjaśnia, że te zasady to fundamenty funkcjonowania restauracji na najwyższym poziomie. Richie jednak ma inne zdanie, nazywając je „bazgrołami szaleńca”. W nowym sezonie zobaczymy także, jak Carmy i Sydney formalnie stają się partnerami, a cały zespół dąży do zdobycia gwiazdki Michelin.

Nie brakuje dramatycznych momentów – od wybuchów temperamentu Carmy’ego, po chaotyczne zamówienia w kuchni. „To jest to, czego chciałaś, prawda?” pyta Sydney na końcu pełnego napięcia trailera.

Trzeci sezon „The Bear” zadebiutuje na Hulu 27 czerwca.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: