Pamiętacie prześwietny zestaw Rise and fall of the Roman Empire jaki przygotowano na linii The Good Will Out x Diadora? Okazuje się, że mamy kontynuację! Przed Wami wersja S.P.Q.R. („Senatus Populusque Romanus”), która została wykonana na modelu Diadora N9000.

Nazwa projektu po przetłumaczeniu brzmi: ludność i senat Rzymu. Podczas panowania rzymskiego cesarstwa ta sentencja była symbolem siły, piękna i potęgi włoskiej stolicy. Co do samych butów to cholewkę wykonano z kilku wysokiej jakości materiałów. Przód cholewki mamy w brązowym zamszu, a na górze widzimy złoty toebox. Z kolei bok to zamsz w jasnym odcieniu brązu, z kolei pięta jest już w beżu. Na boku widzimy złoty branding oraz skórzany czerwony element. Całość spoczywa na biało czerwonej podeszwie.

Premiera nowego projektu przewidziana jest na 8 lipca w sklepie TGWO. Ilość par limitowana jest do ilości 447 sztuk. But pojawią się również w TGWO w Kolonii oraz partnerskim sklepie I Love Tokyo w Rzymie. Tylko 300 par będzie na sprzedaż.

The Good Will Out x Diadora Rise and Fall SPQR-1 The Good Will Out x Diadora Rise and Fall SPQR-2 The Good Will Out x Diadora Rise and Fall SPQR-3 The Good Will Out x Diadora Rise and Fall SPQR-4

 

Reklama
air jordan