- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersThe Good Will Out x Onitsuka Tiger X-Caliber “Silver Knight” | Video

The Good Will Out x Onitsuka Tiger X-Caliber “Silver Knight” | Video

Sklep The Good Will Out prezentuje kolejną dobrą kolaborację. Tym razem wybór padł na markę Onitsuka Tiger i model X-Caliber. Co ciekawe, już ostatnio mogliśmy sprawdzić świeży wariant tych butów, ale wówczas współpraca dotyczyła ekipy z mita Sneakers.

Wracając do tego tematu, w tym przypadku kolorystyka otrzymała następującą nazwę Silver Knight. W zasadzie to sam tytuł już odrobinę może sugerować nam z jakimi kolorami będziemy mieli do czynienia. Przede wszystkim dominuje odcień szarości, zajmujący prawie całą powierzchnię. Bardzo dobrze współgra on z czarnymi wstawkami w postaci brandingu Onitsuka Tiger a do tego dochodzą czerwone akcenty i biała podeszwa. Ponadto do produkcji użyto m.in. wysokiej jakości zamszu.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tego wydania to datę premiery wyznaczono na 7 grudnia w internetowym butiku The Good Will Out a 14 grudnia pojawi się jeszcze w wybranych miejscach.

[vimeo 80388452 630 550]

tgwo_onitsuka_tiger_silver_knight_off_feet_01 tgwo_onitsuka_tiger_silver_knight_off_feet_02 tgwo_onitsuka_tiger_silver_knight_off_feet_03 tgwo_onitsuka_tiger_silver_knight_off_feet_04 tgwo_onitsuka_tiger_silver_knight_off_feet_05 tgwo_onitsuka_tiger_silver_knight_off_feet_06 tgwo_onitsuka_tiger_silver_knight_off_feet_07 tgwo_onitsuka_tiger_silver_knight_off_feet_08 tgwo_onitsuka_tiger_silver_knight_off_feet_09 the-good-will-out-x-onitsuka-tiger-x-caliber-silver-knight-2 the-good-will-out-x-onitsuka-tiger-x-caliber-silver-knight-3 the-good-will-out-x-onitsuka-tiger-x-caliber-silver-knight-4 the-good-will-out-x-onitsuka-tiger-x-caliber-silver-knight-5

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: