- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersDuet The Hundreds x Puma wydaje szaloną wersję modelu Clyde "Decades"

Duet The Hundreds x Puma wydaje szaloną wersję modelu Clyde „Decades”

Duet The Hundreds x Puma wydaje szaloną wersję modelu Clyde, a poniżej nie tylko zobaczycie ich zdjęcia, ale poznacie również szczegóły premiery.

Ben i Bobby Hundreds wzięli na warsztat absolutny klasyk niemieckiej marki. Model Puma Clyde został przedstawiony światu już w 1973 roku i była to sylwetka stworzona dla Walta “Clyde’a” Fraziera, czyli legendy New York Knicks. Od tamtej pory podbił nie tylko koszykarskie parkiety, ale swoje drugie życie zyskał również na ulicy i z miejsca stał się klasykiem w środowisku tancerzy breakdance.

Wracając już do bohatera tego wpisu – ten szalony design postał celowo. Każdy z paneli to ukłon w stronę oryginalnych kolorystyk modelu i podsumowanie jego ponad czterdziestoletniej historii. Lewa but z pary ma niebiesko-żółty zamsz po bokach, który następnie przechodzi czarnym zamszem na toeboxie i języku w białą skórę i burgundowy branding na stronie wewnętrznej. Tymczasem prawy but ma zamsz w fioletowym i pomarańczowym odcieniu po stronie zewnętrznej, a jej przeciwległa część to żółta skóra i zielony zamszem na brandingu. Tu również toebox i język są w kolorze czarnym.

Dodatkową ciekawostką jest fakt, że każdy element cholewki jest ekologiczny dzięki zastosowaniu organicznej bawełny, skóry bez chromu i gumy pochodzącej z recyklingu. Zwieńczeniem projektu jest logotyp “Wildfire” na bokach pięty i na języku, a złoty napis Clyde na boku został zastąpiony nazwą streetwearowej marki.

Buty The Hundreds x Puma Clyde „Decades” będą miały swoją premierę wraz ze wspólną kolekcją odzieży już 9 grudnia i odbędzie się ona w sklepie The Hundreds. Natomiast premiera globalna przypadnie na dzień 12 grudnia.

The Hundreds x Puma Clyde 1 The Hundreds x Puma Clyde 2 The Hundreds x Puma Clyde 3 The Hundreds x Puma Clyde 4 The Hundreds x Puma Clyde 5 The Hundreds x Puma Clyde 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: