Odchodzimy na kilka chwil od sneakersów i przedstawiamy Wam najnowszą kolekcję „Desert Camo”, którą specjalnie na sezon wiosenny serwuje nam marka The North Face.
Przy najnowszej kolekcji kolekcji designerzy TNF inspirowali się nieodkrytymi zakątkami ziemi i tak ascetycznymi miejscami jak pustynie. Pośród nowości mamy zatem autentycznie skonstruowaną odzież i sprzęt inspirowany subtelnymi kamuflażowymi odcieniami pustynnych miejsc.
Mowa tu o kurtce Fanorak, którą możemy spakować w jej kieszeń i nosić jak nerkę, a także o bluzie polarowej Campshire. Dochodzi do tego t-shirt Red Box oraz szorty i czapki z daszkiem. Natomiast w kwestii sprzętu TNF przygotował torby podróżne Base Camp w różnych rozmiarach oraz plecaki Borealis Classic, Vault i Jester. To jednak nie koniec ponieważ w ich ofercie znajdziemy jeszcze kosmetyczki podróżne i portfele. Tak jak wspominaliśmy niemalże wszystko będzie pokryte w całości lub w zdecydowanej większości wzorem pustynnego kamuflażu w odcieniach brązu i beżu.
Widoczna tu odzież oraz torby z kolekcji The North Face „Desert Camo” dostaniecie w ich polskim sklepie online.