- Reklama -NikeNike

Oto buty thisisneverthat x New Balance 860v2 i towarzysząca kolekcja odzieży

Zespół starych dobrych znajomych stworzony na linii thisisneverthat x New Balance przedstawia nam owoce swojej wytężonej pracy, które już niedługo zawitają na sklepowe półki. Mowa o kolekcji odzieży oraz limitowanych wersjach butach New Balance 860v2.

Na potrzeby promocji tego kolaboracyjnego przedsięwzięcia powstało komiczne video oraz specjalny studyjny lookbook, które oczywiście wklejamy poniżej.

Zacznijmy jednak od samych butów, które nadchodzą w dwóch bardzo stonowanych wersjach kolorystycznych. Do wyboru będziemy mieli opcję w kolorze białym oraz czarnym. W obu przypadkach buty wykonano ze skóry. Panele bazowa są perforowane, natomiast łączniki są z gładkiej skóry. Dopełnieniem całości jest wąski boczny branding oraz podeszwa z amortyzacją N-ergy.

Oprócz samych butów ich wspólny projekt przynosi nam kolekcję odzieży. Będą to raczej proste propozycje jak bluzy z kapturem, koszulki i kurtki baseballówki, a także dopasowane do nich dresowe spodnie. Wykorzystano przy nich nastepujące kolory: czerń, biel, a także czerwień i szarość.

Premiera kolekcji odzieży oraz butów thisisneverthat x New Balance 860v2 ustawiona jest na 9 lutego bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy ich sklep online, a teraz zapoznajcie się z dołączonymi materiałami.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: