- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaLifestyleTechnologiaTidal umożliwia korzystanie na Apple Watch w trybie offline

Tidal umożliwia korzystanie na Apple Watch w trybie offline

Z miesiąca na miesiąc Apple Watch staje się coraz atrakcyjniejszym urządzeniem, a developerzy poszczególnych aplikacji dokładają kolejne ciekawe rozwiązania. W tym tygodniu Tidal ogłosił wprowadzenie kilku ważnych zmian.

Pierwszą ze zmian jest możliwość streamowania muzyki i kontrolowania odtwarzania w Tidal bezpośrednio ze swojego zegarka Apple Watch i to niezależnie od iPhone’a. To co zapewne ucieszy większość z Was to druga zmiana, która umożliwia pobieranie utworów ze swoich playlist i słuchać ich w trybie offline gdziekolwiek jesteś bez połączenia z internetem. Identycznie jak w przypadku Spotify czy Apple Music, zapisanie utworów na smartwatchu wymaga połączenia z internetem przez Wi-Fi lub sieć komórkową. Dzięki temu rozwiązaniu będziecie mogli zostawić swojego iPhone’a w domu, wybrać się na przykład na trening biegowy i zabrać ze sobą jedynie słuchawki i nadal cieszyć się słuchaniem muzyki.

Nowe możliwości Tidal na Apple Watch dostępne są od aktualizacji numer 2.26.0. Jeśli chodzi o smartwatch to musimy dysponować minimum wersją Series 3, która będzie działać pod kontrolą watchOS 7.1 lub nowszej wersji.

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: