Trudno uwierzyć, ale klasyczne Żółtki mają już 40 lat na swoim karku! Zaprojektowane przez Nathana Swartza, świetnie odnalazły się w świecie ulicznej mody czy hip-hopu. Nosił je m.in. Biggie czy ekipa z Mob Deep.

Co więcej, Timberland utrzymuje, że przez ten czas nie zmieniły one zbytnio swojego wyglądu. Dlatego ciągle do czynienia mamy z żółtą zamszową cholewką, która jest wodoodporna. Dodatkowo całość osadzono na ciemnej podeszwie. Warto również wspomnieć o tym, że zostały one wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli wpadłym Wam one w oko to koniecznie sprawdźcie sklepy, mające w swoim asortymencie produkty Timberland oraz odwiedźcie oficjalną stronę internetową brandu.

timberland-tribute-to-classic-yellow-boot-made-in-the-us-release-2 timberland-tribute-to-classic-yellow-boot-made-in-the-us-release-3 timberland-tribute-to-classic-yellow-boot-made-in-the-us-release-4 timberland-tribute-to-classic-yellow-boot-made-in-the-us-release-5 timberland-tribute-to-classic-yellow-boot-made-in-the-us-release-6

Reklama
air jordan