- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTimberland składa hołd swoim klasycznym „Żółtkom”

Timberland składa hołd swoim klasycznym „Żółtkom”

Trudno uwierzyć, ale klasyczne Żółtki mają już 40 lat na swoim karku! Zaprojektowane przez Nathana Swartza, świetnie odnalazły się w świecie ulicznej mody czy hip-hopu. Nosił je m.in. Biggie czy ekipa z Mob Deep.

Co więcej, Timberland utrzymuje, że przez ten czas nie zmieniły one zbytnio swojego wyglądu. Dlatego ciągle do czynienia mamy z żółtą zamszową cholewką, która jest wodoodporna. Dodatkowo całość osadzono na ciemnej podeszwie. Warto również wspomnieć o tym, że zostały one wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli wpadłym Wam one w oko to koniecznie sprawdźcie sklepy, mające w swoim asortymencie produkty Timberland oraz odwiedźcie oficjalną stronę internetową brandu.

timberland-tribute-to-classic-yellow-boot-made-in-the-us-release-2 timberland-tribute-to-classic-yellow-boot-made-in-the-us-release-3 timberland-tribute-to-classic-yellow-boot-made-in-the-us-release-4 timberland-tribute-to-classic-yellow-boot-made-in-the-us-release-5 timberland-tribute-to-classic-yellow-boot-made-in-the-us-release-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: