- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersPrzed Wami specjalne wydanie Todd Snyder x New Balance 997

Przed Wami specjalne wydanie Todd Snyder x New Balance 997

Przenosimy się do Nowego Jorku, gdzie doszło do arcyciekawej kolaboracji czego efektem są prezentowane poniżej buty Todd Snyder x New Balance 997. W tym wpisie dowiecie się wszystkiego na ich temat.

W projekt zamieszany był nie kto inny jak sam Todd Snyder, który projektował odzież wierzchnią dla Polo Ralph Lauren, następnie został dyrektorem działu menswear w GAP, by po kilku latach zostać SVP w J.Crew. Rok 2011 był dla niego przełomowy, ponieważ to właśnie wtedy założył swoją własną firmę.

Todd Snyder x New Balance 997 03 Todd Snyder x New Balance 997 01 Todd Snyder x New Balance 997 02 Todd Snyder x New Balance 997 04 Todd Snyder x New Balance 997 05

Dziś jego doświadczenie i talent zostały przelane na buty New Balance 997. Zerkając na zdjęcia od razu widać, że buty nie były po prostu odtwarzane, ale powstały z rzemieślniczą starannością i precyzją. W dobie manufakturowania produktów i taniej siły roboczej warto sięgnąć po jakość i taką właśnie otrzymamy przy tej kolaboracji. Przy ich projektowaniu Todd Snyder inspirował się czasem spędzonym w Hudson w stanie Nowy Jork, widać tu nawiązania do ceglanej stacji kolejowej Hudson, kolorowych liści na drzewach w całym mieście i spacerów ulicą Warren.

Bogato i luksusowo wyglądająca cholewka został skonstruowana ze skóry bizona, skóry garbowanej roślinnie i miękkiego świńskiego zamszu. Skóra w kolorze brązowym została wykorzystana na kołnierzu i górze toeboxa, który został otoczony ceglanym zamszem. Skóra w kolorze beżowym pojawia się w bocznych sektorach buta oraz w postaci bocznej eNki. Zamsz wykorzystano również na turkusowej pięcie i szarym boku, jak również na jeżyku. Wszystko to postawiono na białej podeszwie.

Bohater tego wpisu, czyli wysokiej jakości buty Todd Snyder x New Balance 997 są już dostępnego w jego sklepie online. Cena została ustawiona na poziomie 235 dolarów.

Todd Snyder x New Balance 997 4 Todd Snyder x New Balance 997 1 Todd Snyder x New Balance 997 2 Todd Snyder x New Balance 997 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: