- Reklama -NikeNike

Todd Snyder i Vans wypuszczają buty inspirowane Dirty Martini

Kiedy wszyscy szykują na 20 kwietnia projekty oparte na marihuanie, ekipa Vans oraz marka Todd Snyder sięgają w stronę całkowicie innej inspiracji. Przed Wami zestaw butów inspirowanych drinkiem Dirty Martini.

W skład tego najnowszego zestawu wchodzą dwie sylwetki, są to kultowe Vans Slip-On 98 DX oraz Lace-Up 73 D. Jak sama nazwa wskazuje, ich projekt wywodzi się z popularnego koktajlu, który jest również ulubionym samego Snydera. Obie sylwetki są wyposażone w wysokiej jakości wegetariańskie zamszowe cholewki w charakterystycznym dla marki odcieniu „Snyder Olive”. Całości dopełniają kontrastowe jasne podeszwy, co zreszta zobaczycie na dołączonych poniżej fotografiach.

Premiera zestawu Todda Snyder x Vans (Slip-On i Lace-Up) ustawiona jest na czwartek, 20 kwietnia, i odbędzie się wyłącznie na stronie  Toddsnyder. Ceny sneakersów wahają się od 120 do 125 dolarów.

todd snyder x vans dirty martini 1 todd snyder x vans dirty martini 2 todd snyder x vans dirty martini 3 todd snyder x vans dirty martini 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: