- Reklama -
- Reklama -
Strona główna Lifestyle Skateboarding Tony Hawk został nowym ambasadorem i partnerem marki Vans!

Tony Hawk został nowym ambasadorem i partnerem marki Vans!

Vans i Tony Hawk ogłosili właśnie partnerstwo. Dwie największe legendy skateboarding połączyły siły i rozpoczynają swoją wielopoziomową współpracę.

Legendarna kalifornijska marka ogłosiła dziś, że rozpoczyna współpracę z ikoną „w celu stworzenia autentycznych i inspirujących inicjatyw marki, które umożliwią kreatywną ekspresję poprzez deskorolkę”.

Według zapowiedzi Tony Hawk będzie produkował zupełnie nowe profesjonalne zawody skateboardingowe na vercie, jednocześnie promując globalne platformy marki Vans. Pozostanie także komentatorem serii Vans Park.

„Vans wspiera deskorolkę od samego początku i nigdy nie wahał się w swoim zaangażowaniu, nawet przy ogromnym mainstreamowym sukcesie” – powiedział Hawk. „Zawsze szanowałem ich uczciwość, dlatego mam zaszczyt oficjalnie połączyć siły i pomóc w dalszym rozwoju skatebordingowej kultury w możliwie najbardziej autentyczny sposób”.

Vansy były pierwszymi butami na desę, które Hawk założył już w 1978 roku. „Mój tata kupił mi parę i błagałam go o kupno „ochraniaczy kostki”, ponieważ wysokie buty na deskę nie były wtedy jeszcze dostępne. Prawie wyłącznie nosiłem Vansy do połowy lat 80.”- ujawnił Tony.

Globalny dyrektor Vans ds. sportów ekstremalnych, Bobby Gascon, dodał: „Imię Tony’ego Hawka jest synonimem skateboardingu dla fanów na całym świecie. Jest pionierem i swoim niesamowitym talentem zainspirował miliony osób do wybrania deski. Jesteśmy zaszczyceni, że będzie on wspierać misję Vans, aby promować i rozwijać skateboarding na całym świecie”.

W oficjalnym oświadczeniu Vans poinformowało również, że marka i Tony Hawk stworzą inicjatywy i wydarzenia, które będą miały na celu wesprzeć społeczność skupioną wokół skateboardingu, która ucierpiała z powodu kryzysu wirusowego (zakaz skupiania się w skateparkach, wychodzenia z domu itp), w którym obecnie jesteśmy. Wszystko to w celu promowania pozytywnego wpływu, jaki może zapewnić deskorolka. Obejmie to między innymi angażujące społeczne kampanie w transmisjach na żywo, rozdawanie produktów i nagród czy wreszcie specjalne kolaboracje.

Obecne dni są niezwykle trudne dla wielu osób, dlatego mamy nadzieję zapewnić rozrywkę i wesprzeć kreatywność globalnej społeczności” – powiedział Hawk w oświadczeniu. „W niespotykanych dotąd czasach musimy być pozytywni, wspierać się nawzajem i dalej tworzyć”.

Jedną z inicjatyw, którą Vans niedawno uruchomił, jest platforma do customizowania, która ma wspierać niezależnych partnerów biznesowych pod nazwą „Foot The Bill”, a dochód z każdej sprzedanej pary ma trafić bezpośrednio do konkretnych małych firm.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Welcome to the @VansSkate family, @TonyHawk 🏁

Post udostępniony przez Vans Skate (@vansskate)

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY:

Na przyszłoroczną wiosnę i lato STORY mfg. pojawi się z kolekcją „Fil Mish-Mish”

Przenosimy się na szybko do Wielkiej Brytanii, gdzie tamtejszy brand STORY mfg. zapoznaje nas z przyszłoroczną wiosenno letnią kolekcją, którą zatytułował „Fil Mish-Mish”. Jest...

Tak będą wyglądały nadchodzące adidas Yeezy 700 V3 „Azareth”

Informacje o nadchodzącej kolorystyce „Azareth” w modelu adidas Yeezy 700 V3 krążą w sieci już od dłuższego czasu, ale dopiero dziś mamy dla Was...

Oto studyjny lookbook thisisneverthat z ich kolekcją na jesień 2020

Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie nowości południowokoreańskiej marki thisisneverthat, które przeznaczone są na sezon jesienny bieżącego roku. Zaprezentowano je poprzez zestaw studyjnych fotografii,...

Air Jordan 3 WMNS „Laser Orange” – poznaj szczegóły premiery

Już za kilka dni na sklepowe półki oznaczone Jumpmanem wpadną Air Jordan 3 w damskim wydaniu i kolorystyce oznaczonej jako „Laser Orange”. Poniżej nie...

Turbokolor zapoznaje nas z kolekcją „Postcards from the East”

Wracamy na nasze polskie podwórko, ponieważ jakiś czas temu dobrze wszystkim znany Turbokolor wypuścił swoją najnowszą kolekcję zatytułowaną „Postcards from the East”. Jej przeznaczeniem...

Nike Air Max 95 „Vast Grey” wychodzą w nietypowych materiałach

Przed Wami na ekranach Waszych urządzeń nowy wariant butów Nike Air Max 95 „Vast Grey”, który wychodzi w nietypowych materiałach.Misja coraz bardziej ekologicznej i...