- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Top Boy powróci z trzecim sezonem, który będzie jednocześnie ostatnim

Jeszcze kurz nie opadł po premierze drugiego (a właściwie czwartego) sezonu Top Boy, a Netflix właśnie zapowiedział prace na sezonem numer trzy. Co ciekawe, streamingowy gigant poinformował również, że to będzie jednocześnie ostatnia, finalna seria.

Najnowsza seria tego kryminalnego serialu wystartowała całkiem niedawno, bo 18 marca, po ponad dwuletnim oczekiwaniu. Fani szybko zobaczyli wszystkie osiem odcinków, ale poczuli pewien niedosyt. Ostatni odcinek pozostawił widzom wiele pytań, na które trzeba odpowiedzieć.

Na nasze szczęście nie czekaliśmy na to zbyt długo. Ostatniego dnia marca streamingowa platforma oficjalnie poinformowała, że Top Boy powróci z trzecim sezonem. Niestety, będzie on jego ostatnią odsłoną.

Dołączono również zapowiedź wideo oraz poinformowano, że kręcenie finalnych odcinków rozpocznie się podczas tegorocznego lata. Zatem nową odsłonę zobaczymy szybciej niż sądziliśmy.

Zazwyczaj informacje o ewentualnej kontynuacji, Netflix ogłaszał kilka tygodni po premierze, ale dobre wyniki oglądalności sprawiły, że poinformowali o tym fakcie już teraz.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: