Jak ten czas leci, to już dziesiąta odsłona najlepszych nowości z polskiego sklepu Sneaker Studio. Poniżej znajdziecie trzy najciekawsze pozycje z ich aktualnej oferty.
Pierwsza propozycja to reinterpretacja kultowego modelu z początku ubiegłej dekady, czyli adidas Climacool. Buty w stylu zapożyczonym od butów do biegania z początku XXI wieku i przerobione zgodnie z aktualnymi trendami mody. Swoją stylistyką nawiązują do słynnej serii Adidasa, ZX Series! Kolorystyki all black i all red to nadal aktualny, monochromatyczny trend! Oferują wentylację, której jeszcze nie znałeś! Cały zestaw znajdziesz pod tym linkiem.
Następne w kolejności to ponadczasowe Superstary i zestaw So Icy Pack. Ogromny sukces kolekcji adidas Supercolor sprawił, że projektanci marki postanowili pójść w tym kierunku, nie powielając jednak pomysłu Pharrell’a Williams’a. Pack adidas Originals adicolor to 3 gamy kolorystyczne, które wraz ze zmianą pór roku będą ukazywały się w nowych odcieniach. Pierwszą, bazową paczkę tworzą najlepiej sprzedające się kolory linii Supercolor. Sprawdź ich dostępność w sklepie Sneaker Studio.
Na deser jako ostatnia propozycja wjeżdżają Adidas Originals Topanga. To przede wszystkim uliczny styl lat 70’ i idealna propozycja na dopełnienie swobodnej czy półformalnej codziennej stylizacji. Buty adidas Topanga wykonane są w całości ze skóry naturalnej. Na boku znajduje się ozdobny złoty branding. Wnętrze skrywa tekstylną wyściółkę, zapiętek ze skóry naturalnej oraz wkładkę ze skóry syntetycznej. Obok kultowych Hamburgów to 2-ga obowiązkowa pozycja dla wielbicieli halówek od Drei Straifen! Do kupienia pod tym linkiem.