Rozpoczynamy dziś drugą dziesiątkę serii prezentującej najlepsze nowości w polskim sklepie Sneaker Studio. Dzisiejszy wpis będzie poświęcony trzem nowościom marek New Balance, Nike praz Puma.

Na pierwszy ogień świeżutki drop od New Balance i model NB997, który był mocnym krokiem marki w lata 90-te, a za sprawą użytej w nim technologii mocno wyróżniał się na tle całej serii 99X. Pack „Explore by Sea” – bo tak właśnie nazywa się nowa linia – to zestaw złożony z kilku modeli Made in USA. Kolekcja została zainspirowana rejsami morskimi, na które wyruszano wielkimi drewnianymi żaglowcami, by odkrywać nowe wody i lądy. Przeplatające się we wszystkich modelach linii kolorystyki oraz detale kojarzą się z wielką wodą i życiem na okręcie. Męskie NB 997 jak i cała seria, wyprodukowane zostały w amerykańskiej fabryce w stanie Maine! Do dostania TUTAJ

IMG_0687_1

Przejdźmy do kolejnych, Roshe One ENG, pierwotnie (Roshe Run) zaprojektowane przez Dylana Raascha na przełomie lat 2010/2011, gdzie bezpośrednią inspiracją byli buddyjscy mnisi!

Cechują je lekkość i przewiewność, komfort oraz niewygórowana cena przy jednoczesnej prostocie i minimalizmie formy. Od początku stały się hitem sprzedażowym firmy z Oregonu, więc nie dziwi fakt że stały się obiektem wielu reinterpretacji i udoskonaleń. Tym razem projektanci Nike postanowili Nas zaskoczyć niebanalną wersją, cholewka została poddana sprytnemu zabiegowi nacięcia jednej z dwóch warstw, dając ciekawy efekt trójwymiarowości.  Całość w biało czarnych barwach stoi na charakterystycznej dla modelu podeszwie, także w kolorze białym. Efekt końcowy oceńcie sami >KLIK<

IMG_0681jpg-small-_1 IMG_0678_1

Ranking zamyka odświeżony model Blaze of Glory w edycji nazwanej Sock Core

Geneza BOG sięga 1993 roku, gdzie but ten od początku wywołał spore zamieszanie. Linia cholewki wraz z podeszwą skrywającą w sobie system Trinomic jest połączeniem, które przetrwało ponad 20-letnia próbę czasu.

Edycja Blaze of Glory Sock Core to propozycja dla których liczy się przede wszystkim aktualny, świeży look. Niemiecki gigant postawił na zestaw trzech tonalnych kolorystyk, czyli całość w czerni, czerwieni oraz kremową. Podeszwa buta wraz z technologią pozostaje bez zmian, natomiast cholewka w znaczniej mierze została przeinterpretowana przez niemieckich designerów. Kluczowymi zmianami w stosunku do oryginału są neoprenowa skarpeta oraz ogromny pasek stabilizujący, które oprócz walorów estetycznych, odpowiadają za ulepszony komfort i stabilizację. Jeśli wzbudziły Wasze zainteresowanie to odsyłamy do SneakerStudio.

IMG_0804_1 IMG_0775_1

Reklama
air jordan