Przed Wami druga odsłona trzech najlepszych nowości jakie wpadły do polskiego sklepu Sneaker Studio.

Na pierwszy ogień leci kolaboracja brytyjskiej gwiazdy pop Rity Ory z adidas Originals, czyli nowa odsłona Honey z lat 80 z obniżonym profilem. Jest to jeden z modeli kosmicznej kolekcji Planetary Power, którego inspiracją było pikowanie księżycowych skafandrów. Cholewa ozdobiona jest tłoczeniami na wzór krokodylej skóry, a całość umieszczona jest na grubej czarnej podeszwie. But wykończony białą skórzaną osłoną palców. Dostępne pod tym linkiem.

Kolejnym owocem współpracy z Ritą Orą na ten sezon jest księżycowa kolekcja Mystic Moon. Kultowy model koszykarskich butów M Attitude został wyposażony w ukryty koturn. Dla dodania księżycowej świetlistości, ozdobiony został materiałem przypominającym powierzchnię Księżyca. Kupicie je w sneaker studio.

Ostatni model to zx Flux z kolejnej tegorocznej kolekcji od Rity Ory – Cosmic Confession Pack. Cholewa wykonana jest z neonprenu pokrytego kropkami 3D wzmocniona o sztywny złoty zapiętek. Buty posiadają lekką amortyzującą podeszwę środkową z pianki EVA oraz system TORISON integrujący śródstopie. Można zakupić ich sklepie online.

S81623 b S81623 h S81619 c S81619 b S81610 d S81610 c

Reklama
air jordan