
Kolejny tydzień, kolejna porcja najlepszych nowości wg polskiego sklepu Sneaker Studio. To już trzecia odsłona. Co w niej znajdziemy? O tym poniżej.
Projektanci z adidas Originals nie przestają zaskakiwać i wypuszczają kolejnego asa ze swojej stajni! Mowa tu o kolejnym modelu Tubular Moc Runner. Mają wyższą cholewę wykonaną z połączenia trzech rodzajów skóry naturalnej, w tym perforowanej czy pełniącej rolę warstwy ochronnej przed zabrudzeniem. Język wraz z górną częścią cholewki wykonane są z neoprenu i zachowują się jak skarpeta, co pozwala na lepsze trzymanie stopy. Kupisz je pod tym linkiem.
Buty męskie Adidas Veritas-X to zrewolucjonizowana wersja modelu Forum. Niebanalny wygląd na pewno przypadnie do gustu fanom wysokich kiksów. Dzięki połączeniu zamszu z bardzo wytrzymałym materiałem tekstylnym uzyskano lekką, trwałą i modnie wyglądająca konstrukcję. Wewnątrz zastosowano neoprenową skarpetę, która zapewnia komfort termiczny. Wejdź i sprawdź czy jest Twój rozmiar.
Klasyczne koszykarskie buty z 1989 roku zyskały nowoczesny styl . Model pochodzi z kolekcji powstałej dzięki współpracy marki z japońskim designerem – Nigo, sygnującym linię swoim pseudonimem. Mają cholewę z błyszczącej, patentowej skóry, trzy wyraziste paski i wygodną skórzaną wyściółkę. Zachowały przy tym oryginalne wyposażenie: wyściółkę w kostkach, zapięcie na rzepy nad sznurowaniem, perforowane palce i punkt pivot na gumowej podeszwie. Przedstawione tu Forum Mid RS Nigo kupicie w Sneaker Studio.






