Ten wpis jest już czwartym z serii, ależ ten czas szybko leci! Przejdźmy zatem do konkretów. Polski sklep Sneaker Studio prezentuje właśnie swoje kolejne trzy topowe nowości.

Na pierwszy ogień idą adidas Superstar z metalową muszelką, zatem bardzo specyficzna propozycja. Tym razem adidas Originals zaproponował kolorystykę „Off White” – jasną cholewkę ze złotym metalowym czubkiem. Model z wersji limitowanej. Znajdziecie je w internetowym sklepie SneakerStudio.

Drugą pozycją jaką mamy przyjemność zaprezentować to Reebok Classic Leather Lux. Z miesiąca na miesiąc Reebok Classic zaskakuje nas coraz to lepszym wydaniem tego klasyka. Brązowy kolor męskiego modelu Classic Leather wersji luxury premium na pewno sprawdzi się na tą porę roku. Jest to propozycja godna uwagi. Dostępne pod tym linkiem.

Trzecie i ostatnie z tego zestawienia Nike Air Max 90 w bardziej wytrzymałej, cieplejszej wersji. Jest to jedna z najnowszych propozycji zimowych Nike i pierwszy raz model ten debiutuje w takiej kombinacji kolorystycznej – cholewka wykonana z czarnego nubuku i farbowanej na zielono skóry w połączeniu z przyczepną podeszwą idealną na zimę. Dostępne w SneakerStudio.

TUC_9652 IMG_9452 IMG_9454 TUC_9590j TUC_9597

Reklama
air jordan