- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Oto druga współpraca na linii JJJJound x Porter

Kanadyjskie studio JJJJound oraz japoński brand Porter łączą siły już drugi raz. Po wiosennej kolekcji toreb przyszła pora na dopełnienie zestawu kolejnymi propozycjami. Przed Wami małe torby z kolekcji „Iron Blue”.

Justin Saunders, założyciel projektowego studia, bardzo sobie ceni minimalizm i wysokiej klasy wykonanie. Z takim podejściem mamy styczność w przypadku legendarnego japońskiego producenta toreb, więc ich współpraca to oczywista oczywistość i coś organicznego.

Na tegoroczną jesień obie strony zaprojektowały, jeśli można tak to nazwać, dwie malutkie torby paszportowe. Saszetki otrzymujemy w dwóch wielkościach i pojemnościach. Obie w kwestiach designu są niemalże identyczne, ponieważ materiały i zastosowane kolory są oczywiście takie same. Jedyna różnica to wspomniana pojemność. Większa torba może pomieścić tablet lub bardzo mały laptop do 13″, dokumenty czy smartfon.

W obu przypadkach widzimy metki obu stron kolaboracji umieszczone od wewnątrz, a na zewnątrz umieszczono czarną metkę Proter.

Nowe saszetki JJJJound x Porter znajdziecie na stronie internetowej kanadyjskiego studia już 9 września.

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: