Tym razem francuski brand Le Coq Sportif sięga po hawajski brand Town & Country, który na co dzień obraca się w zasadzie wyłącznie w klimacie surfingu. Dzięki tej kolaboracji, dzisiaj możemy podziwiać świeżą kolorystykę modelu Le Coq Sportif LCS R8000, która funkcjonuje w sieci pod nazwą Optical White. Ponadto w akcji zobaczymy jeszcze naprawdę dobry materiał promocyjny.

Natomiast, jeśli chodzi o sam wygląd tych butów to w tym przypadku postawiono na mieszankę bieli z odcieniem szarości (szczególnie, gdy mowa o przodzie i okolicy pięty). Do tego dochodzą turkusowe akcenty oraz czerwone elementy. Uzupełnieniem stawki są fioletowe akcenty. Ponadto do produkcji użyto połączenia lekkiej siateczki z zamszem.

Co do dostępności tej parki to ogarniecie ją m.in. na oficjalnej stronie internetowej Hanon już w przyszły wtorek tj. 21.06.2016.

Le-Coq-Sportif-LCS-R800-x-Town-Country-03-800pix le-coq-sportif-x-town-country-lcs-r800-1 Town-Country-Surf-x-Le-Coq-Sportif-3Le-Coq-Sportif-LCS-R800-x-Town-Country-LOGO

Reklama
air jordan