- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Oto trailer drugiej części 4 sezonu „Ozark”

Netflix właśnie się z nami podzielił zwiastunem drugiej części 4 sezonu „Ozark”, który niestety będzie finalną serią tej świetnej produkcji.

Część druga, która nadejdzie trzy miesiące po debiucie pierwszej partii odcinków, rozpocznie się w miejscu, w którym zakończył się finał części pierwszej. Chodzi o sytuację z Ruth Julii Garner, która pogrążyła się w krwi w następstwie morderstwa jej kuzyna Wyatta. Po zwiastunie, który wklejamy poniżej możemy sądzić, że będzie się działo mnóstwo zapierających dech w piersiach akcji.

Dla fanów serialu nowy zwiastun to nie jedyna dobra wiadomość. Netflix potwierdził, że po ostatnim odcinku zadebiutuje nowy 30-minutowy program specjalny zatytułowany „A Farewell to Ozark”. Będzie on kroniką niesamowitej produkcji serialu. Znajdziemy w nim kulisy procesu kręcenia filmu, wywiady z obsadą i ekipą oraz nigdy wcześniej nie widziane widoki z montażowni, specjalny odcinek zabierze fanów głębiej w świat przestępczego syndykatu z Missouri.

Zapewne teraz w Waszych głowach pojawia się pytanie – kiedy premiera ostatniego, czwartego sezonu „Ozark”? Szykujcie wolny wieczór i popcorn na dzień 29 kwietnia bieżącego roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: