- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Zobacz oficjalny zwiastun filmu „Spider Man: No Way Home”

Powoli zbliżamy się do końcówki bieżącego roku, więc w kinach będzie się pojawiało coraz więcej hitowych produkcji. Jedną z nich ma być film „Spider Man: No Way Home”, którego zwiastun właśnie pojawił się w sieci.

Fani produkcji Marvela mogą powoli zacierać ręce. Już w grudniu na wielkich kinowych ekranach zobaczą jak Tom Holland wcieli się w rolę Petera Parkera / Spider-Mana, Zendaya zagra M.J., a Jacob Batalon odegra rolę Neda Leedsa.

No Way Home będzie opowiadało o tym jak bardzo zdemaskowanie Petera wpływa nie tylko na niego, ale także na M.J., Neda i ciotkę May (Marisa Tomei), więc odszukuje Dr. Strange’a (Benedict Cumberbatch) i prosi go o pomoc w cofnięciu wydarzeń związanych z zakończeniem Far From Home.

Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Podczas rzucania zaklęcia Master of the Mystic Arts był rozpraszany przez Parkera, więc przypadkowo manipuluje przestrzenią i czasem. Zatem efekt ich działań nie jest zbyt optymistyczny.

Jakby tego było mało, Spiderman będzie musiał się ponownie zmierzyć z takimi wrogami jak Doc Ock (Alfred Molina, który wciela się w swoją rolę po 17 latach), Electro (Jamie Foxx) i prawdopodobnie Green Goblin (Willem Dafoe, który pojawi się w tej roli po 19 latach).

A kiedy odbędzie się premiera w kinach nowego filmu „Spider Man: No Way Home”? Szykujcie popcorn na 17 grudnia bieżącego roku. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższym trailerem.

 

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: