Strona główna Sztuka Film Mamy pierwszy zwiastun "Star Wars: Rise of Skywalker"

Mamy pierwszy zwiastun „Star Wars: Rise of Skywalker”

Dziś mamy dla Was jedną z ważniejszych informacji jeśli chodzi o tematykę filmową. Poniżej możecie sprawdzić pierwszy zwiastun „Star Wars: Rise of Skywalker„.

Na ten dzień fani Gwiezdnych Wojen czekali miesiące. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun nowego filmu. Będzie to trzeci i zarazem ostatni element trwającej trzy trylogie sagi Skywalkerów.

Widoczny poniżej teaser pokazuje między innymi Rey, która uzbrojona w miecz świetlny stara się uciec przed myśliwcem Kylo. W kolejnych scenach materiał video sugeruje, że powróci uznany za zmarłego Imperator Palpatine – trailer wieńczy złowieszczy śmiech władcy Imperium

W filmie zagrają między innymi tacy aktorzy jak Daisy Ridley, John Boyega, a także Oscar Isaac, Adam Driver czy Kelly Marie Tran. Jako ciekawostkę podamy fakt, że pojawią się też zmarła w 2016 r. Carrie Fisher oraz Billy Dee Williams, który po latach wraca na ekrany, by znów wcielić się w rolę Lando Calrissiana. Z kolei nową postacią będzie Janna, którą gra Naimi Ackie.

Za reżyserię odpowiada, podobnie jak w przypadku Epizodu VIII: Przebudzenie mocy, JJ Abrams.

A kiedy film „Star Wars: Rise of Skywalker” pojawi się w kinach? Premiera przewidziana jest na 19 grudnia bieżącego roku, czyli dwa lata po ósmej części sagi. Prawdopodobnie będzie to ostatni epizod z całej serii, więc oczekiwania są spore.

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: