- Reklama -NikeNike

Neflix przedstawił zwiastun filmu „Teksańska masakra piłą mechaniczną”

Streamingowy gigant Netflix wrzucił do sieci zwiastun filmu „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, który już niedługo będzie miał swoją premierę.

Nowy slasher będzie kontynuacją oryginalnego klasyka z 1974 roku. W nowym filmie Leatherface wyłania się z trwającej pięć dekad hibernacji, by terroryzować grupę przyjaciół. W nowej produkcji wystąpią między innymi: Elsie Fisher, Sarah Yarkin, Mark Burnham, Jacob Latimore, a także Moe Dunford. Obok nich zobaczymy jeszcze takich aktorów jak: Olwen Fouéré, Alice Krige, Jessica Allain i Nell Hudson.

„Film rozgrywa się długo po oryginale” – powiedział Fisher w wywiadzie dla Entertainment Weekly. „Opowiada o grupie ludzi, którzy przyjeżdżają do miasta i niestety sprawy nie idą zgodnie z planem. Łączy wiele ważnych problemów z życia codziennego z motywami horroru, co zawsze jest czymś, co kocham”.

Nadchodzący film wyreżyserował David Blue Garcia, a produkcję wyprodukowali Fede Álvarez i Rodo Sayagues.

„Myślę, że pierwszy film naprawdę trafił w sedno, przedstawiając zderzenie kultur między wsią a miastem” – powiedział Álvarez. „W latach 70-tych hipisi reprezentowali młodzież z miasta. Tym razem bardziej przypominają milenialsów hipsterów z Austin, którzy są bardzo przedsiębiorczy i marzą o ucieczce z miasta i powrocie na wieś. Próbują uszlachetnić małomiasteczkową Amerykę – i powiedzmy, że napotykają jakiś odpór”.

Premiera filmu „Teksańska masakra piłą mechaniczną” na Netflix ustawiona jest na 18 lutego bieżącego roku. Zatem odpalcie poniższe video i szykujcie popcorn.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: