Strona główna Lifestyle Inne Travis Scott wypuszcza swój własny napój alkoholowy „CACTI” Spiked Seltzer!

Travis Scott wypuszcza swój własny napój alkoholowy „CACTI” Spiked Seltzer!

Travis Scott to chyba najgorętsze nazwisko na rynku amerykańskim. Raper współpracujący z Nike wchodził już w szereg rozmaitych kolaboracji, które wszystkie okazywały się totalną petardą sprzedażową i PR’ową. Wystarczy wspomnieć chociażby Fortnite czy McDonalds.

W 2021 roku jego biznesowe portfolio poszerza się o kolejne przedsięwzięcie, które współtworzy z firmą piwowarską Anheuser-Busch. Efektem ich współpracy ma być napój alkoholowy Spiked Seltzer o nazwie „CACTI”.

Travis Scott cacti spiked seltzer 1

La Flame o swoim nowym projekcie informował już w grudniu. Jednak dopiero teraz przedstawia nagranie prosto z fabryki i ogłasza sklepową premierę.

Travis Scott przedstawia na krótkim video puszki nowego napoju Cacti, który pojawi się w trzech smakach: Limonka, Truskawka i Ananas, z których wszystkie czerpią silną inspirację z tequili.

Gaszące pragnienie seltzery są wytwarzane w Los Angeles i będą dostępne w puszkach 12 uncji sprzedawanych w opakowaniach po 9 sztuk. Będą dostępne również pojedyncze puszki 16 uncji i 25 uncji. Ich datę premiery ustawiono na 15 marca.

Co to jest Spiked Seltzer czy inaczej Hard Seltzer? Jest to napój o niskiej zawartości alkoholu, na bazie wody gazowanej, wzbogacony aromatem. Nie mylcie tego z drinkami łączącymi wodę gazowaną z wódką. W USA alkohol ten jest zwykle wytwarzany poprzez fermentację cukru trzcinowego, do którego dodaje się aromat smakowy.

W Stanach Zjednoczonych jest to obecnie jeden z najbardziej popularnych napoi alkoholowy, który zaczyna doganiać piwowarskich gigantów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CACTI (@cacti)

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: