- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
Strona głównaStylFashionTravis Scott oraz Kim Jones zaprojektują wspólnie wiosenno letnią kolekcję na 2022...

Travis Scott oraz Kim Jones zaprojektują wspólnie wiosenno letnią kolekcję na 2022 rok!

Travis Scott wydaje się być jedną z najważniejszych postaci ze świata celebryckiego, jeśli chodzi o współpracę z markami. Wystarczy wspomnieć Nike, Jordan Brand, McDonalds, Sony PlayStation, a do tego jeszcze Dover Street Market, Epic Games czy Byredo. Mało? No to trzymajcie się teraz mocno – La Flame został właśnie zaproszony przez Dior do zaprojektowania wiosenno letniej kolekcji na 2022 rok, a nad wszystkim będzie oczywiście czuwał Kim Jones.

Sam Kim Jones jest królem kolaboracji w high fashion. Współpracował już wcześniej z takimi artystami jak Kaws czy Daniel Arsham, a także Shawnem Stussym, założycielem kultowej streetwearowej marki. Teraz do jednego stołu zaprasza jednego z najpopularniejszych raperów na świecie.

Ta współpraca wydaje się jak najbardziej organiczna, ponieważ Travis już wcześniej wystąpił w roli modela przy kampanii Air Jordan x Dior. Jednak ten poziom współpracy przy nadchodzącej kolekcji odzieży męskiej nie ma sobie równych.

Przed prezentacją kolekcji raper został zauważony w Paryżu w niewydanej dotąd kurtce Dior x Cactus Jack. To pierwsze spojrzenie, jakie otrzymaliśmy na ich wspólny projekt.

Travis Scott Dior x Cactus Jack 1

 

- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike
- Reklama -Wyprzedaz Nike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: