- Reklama -NIkeNIke

Travis Scott i Nike tworzą Dunk Low „Playstation”

Kilka chwil po A Travis Scott + Cactus Jack Experience – PS5: Unboxing Reimagined na stronę amerykańskiego rapera trafiła kolekcja odzieży powiązana z premierą nowej konsoli. Pośród nowości pojawiły się również Nike Dunk Low.

La Flame wraz z zespołem designerów z Oregonu raz jeszcze sięga po motyw z odwróconym Swooshem. Tym razem wykorzystują go na sylwetce Dunk Low. W nowym wydaniu zobaczymy konstrukcję bazującą na zamszu zabarwionym na kolor białawy i błękitny. Ten drugi odcień posłużył przy panelach bazowych jak kołnierz, boki i góra toeboxa. Do wspomnianej dwójki dołącza odcień szaro brązowy, który barwi wspomniany Swoosh, sznurówki oraz wyściółkę. Wszystko to postawiono na pożółkłej podeszwie z błękitnym spodem. Kropką nad i jest kolorowy logotyp Sony PlayStation na tyle buta. Warto jeszcze zwrócić uwagę na spód podeszwy, gdzie pojawiają się czarne napisy po angielsku i japońsku.

Jeśli chodzi o premierę Travis Scott x Nike Dunk Low „Playstation” to nabycie pary dla siebie będzie arcytrudne. W losowaniu na stronie internetowej do zgarnięcia będzie jedynie 5 par.

Travis Scott x Nike Dunk Low Playstation 5 Travis Scott x Nike Dunk Low Playstation 4 Travis Scott x Nike Dunk Low Playstation 0 Travis Scott x Nike Dunk Low Playstation 1 Travis Scott x Nike Dunk Low Playstation 2 Travis Scott x Nike Dunk Low Playstation 6 Travis Scott x Nike Dunk Low Playstation 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: