- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Travis Scott x Air Jordan 1 Low – oficjalne zdjęcia i szczegóły...

Travis Scott x Air Jordan 1 Low – oficjalne zdjęcia i szczegóły premiery

To trzeba powiedzieć głośno – butem roku jest projekt Travis Scott x Air Jordan 1 High. Niestety, ale nie każdemu udało się kupić parę dla siebie, ale nic straconego, możemy się pocieszyć wersją Air Jordan 1 Low, której oficjalne zdjęcia znajdziecie w dalszej części wpisu.

Nowy projekt jest swego rodzaju odwrotnością wyżej wspomnianej sylwetki. Po pierwsze Travis Scott miał na warsztacie niską wersję Jedynek, a po drugie podmienił miejscami kolory. Wprawdzie zamszowe panele w kolorze brązowym pozostały na swoim miejscu (pięta, okolice wiązania oraz obudowa toeboxa), ale bazowa biel na boku i górze toeboxa została zamieniona na czerń. Natomiast Swoosh odwrócony tył na przód jest teraz biały zamiast czarny, przy czym jego wewnętrzna wersja jest w brązowym zamszu.

Jeśli chodzi o dodatkowe smaczki, które sprawiają, że to wydanie jest wyjątkowe i na długo pozostanie w naszej pamięci to jest nim między innymi wspomniany wyżej odwrócony Swoosh, a także czerwony napis Cactus Jack od wewnątrz oraz Travis Scott na jednej z wkładek. Kropką nad i zdaje się być czerwona 'maska' na zapiętce. Wszystko to postawiono na pożółkłej podeszwie z ciemnym spodem.

Data premiery Jordan I x Travis Scott ustawiona jest na 20 kwietnia, a buty trafią do internetowego sklepu Jordan Brand to od razu damy Wam znać. Jeśli nie uda się wam powinąć w losowaniu to znajdą się one po premierze na StockX.

Travis Scott x Air Jordan 1 Low
Sail / Black – Dark Mocha – University Red
CQ4277-001
Lipiec 2019 (?)

Travis Scott x Air Jordan 1 Low CQ4277-001 1 Travis Scott x Air Jordan 1 Low CQ4277-001 2 Travis Scott x Air Jordan 1 Low CQ4277-001 3 Travis Scott x Air Jordan 1 Low CQ4277-001 4 Travis Scott x Air Jordan 1 Low CQ4277-001 5

 

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: