- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers Travis Scott x Air Jordan 4 “Houston Oilers” aka „Cactus Jack”

Travis Scott x Air Jordan 4 “Houston Oilers” aka „Cactus Jack”

Po wielu przeciekach i zajawkowych fotografiach w końcu możemy Wam przedstawić oficjalne fotografie butów Travis Scott x Air Jordan 4. Nazywane są one zamiennie “Houston Oilers” lub „Cactus Jack”. Poniżej dowiecie się również o ich sklepowej premierze.

Projekt Jordan Brand miał na celu przedstawienie miejscowej drużyny z miasta, z którego pochodzi raper Travis Scott. W tym przypadku mamy nawiązania do Houston Oilers.

Cholewka butów została zabarwiona na kolor jasnoniebieski i wykonana z zamszu. Dla kontrastu dochodzi kolor czarny, który pojawia się na pierwszych i ostatnich oczkach wraz z bocznymi skrzydełkami, a także na tylnym panelu. Dodatkowo jest on nakropiony na niebiesko. W kolorze czarnym jest również siateczka oraz tył języka. Czerwona wyściółka oraz biało niebiesko czarna podeszwa wieńczą ten projekt. Wisienką na tym torcie jest branding na tyle przedstawiający Jumpmana na jednym bucie oraz napis Cactus Jack na drugim, na wkładkach zamieniono to miejscami na odwrót.

Opisywane tu Air Jordan IV pojawią się w sprzedaży już 9 czerwca bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy koniecznie internetowy sklep pod tym linkiem i nie przegapcie premiery, ponieważ będzie to mocno limitowane wydanie.

Travis Scott x Air Jordan 4 „Houston Oilers” aka „Cactus Jack”
University Blue/Varsity Red-Black
308497-406
9 Czerwiec 2018

Travis Scott x Air Jordan 4 Houston Oilers Cactus Jack 308497-406 1 Travis Scott x Air Jordan 4 Houston Oilers Cactus Jack 308497-406 2 Travis Scott x Air Jordan 4 Houston Oilers Cactus Jack 308497-406 3 Travis Scott x Air Jordan 4 Houston Oilers Cactus Jack 308497-406 4 Travis Scott x Air Jordan 4 Houston Oilers Cactus Jack 308497-406 5

LINK DO SKLEPU

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: