- Reklama -Nike Black FridayNike Black Friday
Strona głównaLifestyleInneTravis Scott i McDonalds wypuszczają wspólny merch!

Travis Scott i McDonalds wypuszczają wspólny merch!

O współpracy na linii Travis Scott x McDonalds mówiło się od kilku tygodni, choć nie obyło się bez wątpliwości i niedowierzań. Dziś do sieci fastfoodowych restauracji trafiły zestawy stworzone z raperem z Houston, ale oprócz tego swoją premierę zaliczył również merch stworzony wokół tego przedsięwzięcia.

Fani La FLame’a zdają się być zadowoleni ze względu na rozmiar całej kolekcji, ponieważ w sprzedaży pojawi się niemalże 60 propozycji!

Travis Scott x McDonalds 2 Travis Scott x McDonalds 3

Będą to między innymi t-shirty z napisem Cactus Jack na plecach stworzonym z sezamu, wersja „Tell 'Em Jack Sent You” z figurką rapera i napisami w stylu lat ’90, a także koszulka z specyficznie ułożonymi frytkami na przodzie. To tylko część z nich, ponieważ w ofercie mamy jeszcze siedem innych wariantów, które jak poprzednicy pojawiają się w kilku wariantach kolorystycznych.

Dochodzą do tego bluzy z kapturem, jeansowe szerokie szorty, a także kurtka robocza „Billions Served”. W sprzedaży znalazło się miejsce na jeansowe oraz dresowe spodnie, szorty oraz czapki z daszkiem.

Kolekcję wspólnego merchu McDonalds x Travis Scott dopełniają dodatki i akcesoria. Mowa tu o dywanach, pudełkach i tackach na drugie śniadanie, piłka do kosza wraz ze strojem, krawaty i skarpety. Najbardziej dziwną propozycją wydaje się być poduszka wyglądająca jak nugguetsy.

Poszczególne pozycje z kolekcji Travis Scott x McDonalds kupicie z jego sklepu online, a ceny ustawiono w przedziale od $25 do $300. Większość elementów zostanie wysłana w ciągu czterech do sześciu tygodni.

Travis Scott McDonalds 31 Travis Scott McDonalds 32 Travis Scott McDonalds 33 Travis Scott McDonalds 34 Travis Scott McDonalds 35 Travis Scott McDonalds 36 Travis Scott McDonalds 26 Travis Scott McDonalds 27 Travis Scott McDonalds 22 Travis Scott McDonalds 23 Travis Scott McDonalds 24 Travis Scott McDonalds 1 Travis Scott McDonalds 2 Travis Scott McDonalds 3 Travis Scott McDonalds 4 Travis Scott McDonalds 5 Travis Scott McDonalds 6 Travis Scott McDonalds 7 Travis Scott McDonalds 8 Travis Scott McDonalds 9 Travis Scott McDonalds 10 Travis Scott McDonalds 11 Travis Scott McDonalds 12 Travis Scott McDonalds 13 Travis Scott McDonalds 14 Travis Scott McDonalds 15 Travis Scott McDonalds 16 Travis Scott McDonalds 17 Travis Scott McDonalds 18 Travis Scott McDonalds 19 Travis Scott McDonalds 20 Travis Scott McDonalds 21 Travis Scott McDonalds 25

- Reklama -Nike Black Friday
- Reklama -Nike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: