- Reklama -NIkeNIke

Szczegóły dotyczące butów Travis Scott x Nike Air Max 270 ENG „Cactus Trails” i ich premiery

Przyjaźń na linii Travis Scott x Nike to był strzał dziesiątkę, a projekty sygnowane jego nazwiskiem to czysty sukces, kura znosząca złote jaja. Jak do tej pory jego wszystkie kolaboracje schodziły ze sklepowych półek w kilka chwil, czy tak będzie z nowymi Air Max 270 ENG? Zapewne tak, więc to odpowiednia pora by zapoznać się z nimi dokładniej i sprawdzić szczegóły ich premiery.

Widoczne tu buty są całkowicie nowym modelem wprowadzonym na rynek ledwo kilka tygodni temu, a projekt za którym stoi La Flame jest ich debiutanckim przedsięwzięciem na tej sylwetce.

Design, materiały i zastosowany kolory są odwzorowaniem sympatii rapera z Houston do odzieży w stylu vintage. Widzimy tu chociażby polarek w kolorze beżowym zastosowany przy kołnierzu, który odnosi się do outdoorowego klimatu. Szarobeżowa jest również nowa konstrukcja wmontowana w model AM270, stąd nazwa ENG (engineered).

Dochodzi do tego ciemnobrązowy nosek, a także szary język oraz okolice wiązania. Projekt zdobią czerwone oczka na sznurówki, pomarańczowy Swoosh na boku oraz mocno pożółkła i podniszczona podeszwa, oczywiście wykonana z wygodnej pianki React i z systemem Air Max pod piętą.

Buty ukazują się 29 maja w sklepie Nike pod tym linkiem w wersjach dla dorosłych, przedszkolaków i małych dzieci. Dwie ostatnie wprowadzają wyjątkowe podejście do projektu, wraz z odwróconym logo Swoosh, które pojawi się w wersjach tylko dla dzieci. Wcześniej odwrócone logo pojawiło się jedynie przy AIr Jordan 1.

Travis Scott x Nike Air Max 270 React „Cactus Trails”
Light Cream / Starfish – Dark Hazel
CT2864-200
29 Maj 2020
$170

Travis Scott x Nike Air Max 270 React Cactus Trails CT2864-200 1 Travis Scott x Nike Air Max 270 React Cactus Trails CT2864-200 2 Travis Scott x Nike Air Max 270 React Cactus Trails CT2864-200 3 Travis Scott x Nike Air Max 270 React Cactus Trails CT2864-200 4 Travis Scott x Nike Air Max 270 React Cactus Trails CT2864-200 5 Travis Scott x Nike Air Max 270 React Cactus Trails CT2864-200 6 Travis Scott x Nike Air Max 270 React Cactus Trails CT2864-200 7

Buty będzie można kupić w Europie tylko w tych sklepach:

Dover Street Market
END
Foot Patrol
Offspring
Size?
Antonioli
Slam Jam
SVD
One Block Down
Holy Pop
The Broken Arm
Tres Bien
Starcow
Shinzo
Patta
Sneakersnstuff
Overkill
BSTN
Solebox
Soto
Asphaltgold
GoodHood
FOOTDISTRICT
BLACK BOX
Naked
Opium
The Next Door
YME Universe
Luisa Via Roma

To jednak nie koniec nowości, ponieważ przedsięwzięcie będzie poszerzone o kolekcję odzieży obejmująca bluzę z kapturem, spodnie dresowe i T-shirt, które odnoszą się do zainteresowanie Travisa Scotta łączeniem komfortu odzieży sportowej z użyteczną funkcjonalnością uzyskaną dzięki wielu kieszeniom.

Od siebie polecamy sprawdzić jeszcze specjalną stronę internetową cactustrailstradingco.com utrzymaną w niesamowitym klimacie lat ’90-tych.

Travis Scott x Nike Air Cactus Trails 6

Travis Scott x Nike Air Cactus Trails 3 Travis Scott x Nike Air Cactus Trails 4 Travis Scott x Nike Air Cactus Trails 1 Travis Scott x Nike Air Cactus Trails 2 Travis Scott x Nike Air Cactus Trails 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: