- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTrax Couture x Footpatrol x Puma R698 - Black / White

Trax Couture x Footpatrol x Puma R698 – Black / White

Butik Footpatrol razem z wytwórnią płytową Trax Couture ogarnęli kolaborację z firmą Puma, dzięki czemu dzisiaj mamy okazję sprawdzić naprawdę wyjątkową kolorystykę modelu R698.

Mimo że nie ma tutaj większej filozofii, to całość prezentuje się bardzo dobrze. Dominuje czerń, która pokrywa górną część tych butów jak np. boczne panele razem z brandingiem i toebox oraz języki. Na tym tle wyróżnia się biała podeszwa oraz sznurówki, utrzymane w stylu rope laces. Ponadto do produkcji użyto głównie takiego materiału jak zamsz a stawkę uzupełnia nakrapiana podeszwa i jej gumowy spód, co tylko dodaje smaczku.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej wersji to niestety, ale nie mamy dobrych wiadomości, bowiem jest to edycja limitowana, także poszczególne pary rozeszły się w bardzo szybkim tempie. Obecnie na oficjalnej stronie internetowej sklepu Footpatrol widnieje informacja Sold Out.

PUMA-Trax-Patrol-Stock-8 PUMA-Traxpatrol-OTF-Shots-1 PUMA-Traxpatrol-OTF-Shots-3 PUMA-Traxpatrol-OTF-Shots-4 PUMA-Traxpatrol-OTF-Shots-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: