- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaDesignŚwietny pomysł na trójkątne pudła na buty Air Jordan

Świetny pomysł na trójkątne pudła na buty Air Jordan

Masz już dosyć kurzu na regałach czy kartonów stojących gdzieś w kącie pokoju czy sypialni? Jeden z designerów wpadł na świetny pomysł i przedstawia nowe pudła na buty. Możesz teraz wyrzucić kartony, pochować buty w nowe opakowania, a całość będzie zdobiła Twoje pomieszczenia.

Przed Wami zdjęcia pewnego konceptu, który bazuje na pudłach w kształcie trójkąta. Poniżej załączam kilka ilustracji i grafik przedstawiających jakby to mogło wyglądać w różnych konfiguracjach. Buty złącza się ze sobą podeszwami i chowa do nowego opakowania. Nie dość, że pudła wyglądają świetnie i mogą być zabarwione i pokryte dowolnymi wzorami to jeszcze zajmują mniej miejsca ze względu na swój kształt.

Jak dla mnie rozwiązanie niemalże idealne. A Wy co sądzicie?

Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-14 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-12 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-1 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-2 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-3 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-4 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-6 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-10 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-5 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-8 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-7 Swietny pomysl na trojkatne pudla na buty Air Jordan-9

Source: Behance

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: