Na dywaniku mamy drugą mini kolekcję Turbokolor stworzoną we współpracy ze skaterem Chrisem Haslamem. Najnowszy zestaw odzieży przeznaczony jest na sezon jesienno zimowy bieżącego roku, a kolekcja nosi tytuł The Noble Stragglers.

Kolekcja jest bardzo różnorodna, składa się z dwóch kurtek, pokrytego gumowaną warstwą Anoraka o nazwie Smock oraz z klasycznego inspirowanego ubraniem wojskowym Bombera z beżowym misiem. Do tego dwie koszule, jedna jeansowa elegancka, druga pikowana z ocieplaczem. Niesamowite grafiki od Swanskiego na trzech koszulkach oraz bluza z kapturem. Z akcesoriów dwie zimowe czapki i tak wygląda najnowsza kapsuła The Noble Stragglers sygnowana przez Chrisa Haslama.

Poniżej możecie sprawdzić nie tylko zdjęcia z lookbooka, ale również krótki videoclip z udziałem Chrisa. Natomiast jeśli chodzi o ich dostępność to zapraszamy do internetowego sklepu Turbokolor.

Haslam-4 Haslam-7 Haslam-11 Haslam-12 Haslam-19 Haslam-20 Haslam-24 Haslam-25 Haslam-26 Haslam-27 Haslam-28 Haslam-30 Haslam-31 Haslam-34 Haslam-37 Haslam-39 Haslam-40

Reklama
air jordan