- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTurbokolor podjął współpracę z firmą Novesta!

Turbokolor podjął współpracę z firmą Novesta!

Kilka dni temu jedna z najpopularniejszych polskich marek Turbokolor zaprezentowała najnowszy efekt współpracy ze słowackim brandem Novesta. Dzięki temu zabiegowi, powstał zestaw składający się wyłącznie z obuwia, co jest sporą niespodzianką, bowiem wcześniej TK raczej nie eksperymentowało z butami.

Powstałe trampki dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych. Zdecydowanie dominuje tutaj autorski motyw kamuflażu, za który odpowiada Swanski. Warto również skupić się na danych technicznych ponieważ obuwie wyprodukowano z naturalnej gumy i bawełnianych materiałów. Każdy detal jest tutaj wykonany z olbrzymią starannością, o czym może świadczyć również starannie przygotowany lookbook w formie zdjęć.

Dłużej nie będziemy Was zatrzymywać. Jeśli jesteście zainteresowani to śmigajcie na oficjalną stronę internetową Turbokolor i pobierzcie dla siebie parkę.

Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta1 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta2 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta3 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta4 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta5 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta6 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta7 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta8 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta9 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta10 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta11 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta12 Turbokolor podjal wspolprace z firma Novesta13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: