Przyjaźń pomiędzy raperem o ksywie Tyler, The Creator a amerykańską marką Vans trwa już kilka dobrych lat i wychodzi na to, że się szybko nie skończy. Skąd taki wniosek? Ano stąd, że właśnie wypuszczają na rynek kolejny wspólny projekt.

Tyler został zaproszony do zaprojektowania absolutnych klasyków ze stajni Vansa, mowa tu o ponadczasowym modelu Authentic. Efekt jego prac możecie podziwiać na załączonych poniżej fotografiach. Cholewka została wykonana z jasnego kremowego płótna, ale charakter Tylera nie pozwolił zostawić nietkniętej cholewki. Dołożył on do tego kolorowy kreskówkowy napis na pięcie nawiązujący do jego przedsięwzięcia o nazwie Camp Flog Gnaw organizowanego od 2012 roku. Zielony język, czerwone wykończenie paneli oraz kolorowa wkładka domykają cały ten projekt.

Cena za buty Tyler, The Creator x Vans Authentic można było zgarnąć ze strony Golfwang za $60 USD.

Tyler The Creator projektuje kolejne Vans Authentic-1 Tyler The Creator projektuje kolejne Vans Authentic-2 Tyler The Creator projektuje kolejne Vans Authentic-3 Tyler The Creator projektuje kolejne Vans Authentic-4

Reklama
air jordan