- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTyler, The Creator x Converse One Star “Le Fleur”

Tyler, The Creator x Converse One Star “Le Fleur”

Po kilku zapowiedziach i zajawkach w końcu możemy zapoznać Was z pełną kolekcją Le Fleur. Jest to projekt powstały na linii Tyler, The Creator x Converse i bazujący na butach One Star.

W skład kolekcji wchodzą aż cztery różne wersje kolorystyczne wspomnianego powyżej modelu butów. Do wyboru mamy zatem wariant w kolorze błękitnym, beżowym, a także wrzosowym i żółtym. Elementem charakterystycznym jest tu gwiazda na boku cholewki, jednakże Tyler, The Creator postanowił obszyć ją na kształt kwiatka. Kwiatki widzimy również na tyle buta oraz na wkładkach. Ciekawostką jest tu spód podeszwy z grafiką i napisem. Do butów dochodzą jeszcze bluzy z kapturem oraz koszulki na krótki rękaw.

Premiera kolekcji i butów Tyler, The Creator x Converse One Star “Le Fleur” ustawiona jest na 3 sierpnia.

Tyler The Creator x Converse One Star Le Fleur-1 Tyler The Creator x Converse One Star Le Fleur-2 Tyler The Creator x Converse One Star Le Fleur-3 Tyler The Creator x Converse One Star Le Fleur-4 Tyler The Creator x Converse One Star Le Fleur-5 Tyler The Creator x Converse One Star Le Fleur-6 Tyler The Creator x Converse One Star Le Fleur

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: