- Reklama -NikeNike
Strona głównaSztukaTyrrell Winston ze swoją nową wystawą "Playing Possum"

Tyrrell Winston ze swoją nową wystawą „Playing Possum”

Nowojorski artysta Tyrrell Winston otworzył właśnie swoją pierwszą wystawę w Szwecji, która została zatytułowana „Playing Possum”. Zdjęcia z Gallery Steinsland Berliner znajdziecie pod tekstem.

Młody reprezentant Wielkiego Jabłka pokazuje na niej charakterystyczne dla siebie dzieła wykonane ze starych i do niczego nie nadających się piłek do kosza znalezionych na ulicach Nowego Jorku. Dochodzą do tego obrazy wykonane z kiepów, które również pozbierał z chodników wspomnianego wcześniej miasta. Przedstawił również instalację ścienną wykonaną za pomocą poszarpanych siatek używanych na starych tablicach do gry w koszykówkę. Wszystkie wspomniane materiały zostały pozbierane z ulic, oczyszczone i przerobione na potrzeby dzieł, przy których mamy się zastanowić nad „sposobem, w jaki postrzegamy nie tylko odpady, ale działania, które do nich doprowadziły”.

Wystawa z dziełami, których autorem był Tyrrell Winston potrwa do 21 września bieżącego roku.

Gallery Steinsland Berliner
Bondegatan 70, 116 33
Stockholm, Sweden

Tyrrell Winston playing possum 1 Tyrrell Winston playing possum 2 Tyrrell Winston playing possum 3 Tyrrell Winston playing possum 4 Tyrrell Winston playing possum 5 Tyrrell Winston playing possum 6 Tyrrell Winston playing possum 7 Tyrrell Winston playing possum 8 Tyrrell Winston playing possum 9 Tyrrell Winston playing possum 10 Tyrrell Winston playing possum 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: