Włoska marka Diadora z tygodnia na tydzień powiększa swoje portfolio kolaboracji o kolejne projekty. Najświeższym będzie bohater tego wpisu, czyli model Diadora N9000 w kolorystyce zaprojektowanej przez sklep Ubiq.

Amerykański sklep inspirował się barwami swojej rodzimej Filadelfii, a efekty możecie podziwiać poniżej. Na bazie widzimy ciemnoczerwony zamsz, który został wykorzystany na boku i górze toeboxa. Wokół niego zastosowano skórę, na przodzie w kolorze czerwonym, natomiast na tyle w kolorze granatowym. Do tego dochodzi skórzana beżowa zapiętka oraz branding w czerwieni z żółtą obwolutą. Nie brakuje tu rzecz jasna detali i smaczków. Zdecydowano się postawić na żółto czerwone sznurówki, na tyle widzimy napis Diadora oraz koło z małych gwiazdek, całość stoi na baiłej nakrapianej podeszwie z kremowym elementem na tyle. Kropką nad i jest napis Ubiq na językach.

Premiera już 21 maja w ich sklepie online.

UBIQ X DIADORA N9000 (MAJ 2016)-1 UBIQ X DIADORA N9000 (MAJ 2016)-2 UBIQ X DIADORA N9000 (MAJ 2016)-3 UBIQ X DIADORA N9000 (MAJ 2016)-4

Reklama
air jordan