- Reklama -NIkeNIke

Ujawniono prawdopodobną datę premiery Off-White x Air Jordan 4 „Sail”

Zdjęcia butów Off-White x Air Jordan 4 „Sail” pojawiają się w sieci już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz przebiły się informacje o prawdopodobnej premierze butów na sklepowych półkach.

W przeciwieństwie do ostatnich Air Jordan 5, Virgil Abloh tym razem idzie w przeciwne spektrum kolorystyczne. Popularne i uwielbiane przez wszystkich Czwórki pojawią się w kremowych odcieniach, które wykorzystano nie tylko na skórzanej cholewce, ale również na podeszwie. Projekt dopełniają półprzezroczyste białawe oczka na sznurówki, boczne skrzydełko oraz panel na tyle z Jumpmanem. Do tego dochodzi jeszcze biała podeszwa w okolicach okienka z systemem Air. To jednak nie wszystko, ponieważ założyciel marki Off White zdecydował się na dekonstrukcyjną stylistykę przy projektowaniu elementów cholewki znajdujących się przy kołnierzu oraz języku, zresztą sami sprawdźcie dołączone poniżej fotografie.

Wedle pierwszych zapowiedzi opisywane tu Jordan IV w damskiej rozmiarówce powinny być dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie Jordan Brand już 25 lipca bieżącego roku.

Off-White x Air Jordan 4 SP WMNS
Sail / Muslin – White – Black
CV9388-100
25 Lipiec 2020
$200

Off-White x Air Jordan 4 SP WMNS Sail CV9388-100 1 Off-White x Air Jordan 4 SP WMNS Sail CV9388-100 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: