- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersUltra limitowane buty Slam Jam x New Balance 990v3

Ultra limitowane buty Slam Jam x New Balance 990v3

Przenosimy się na szybko do Włoch, gdzie tamtejszy sklep Slam Jam (polecamy swoją drogą) wchodzi w kooperację z amerykańską marką New Balance, a owocem ich wspólnych prac projektowych są poniższe buty New Balance 990v3. Całe przedsięwzięcie powstało przy okazji celebracji 30 rocznicy włoskiego sklepu.

Poprzez niestandardowy NB1 Program przedstawiciele włoskiego sklepu postawili na połączenie odcieni szarości z kolorem srebrnym i odrobiną czerni przy kołnierzu i na zapiętce. Całość została osadzona na białej podeszwie i dopieszczona sznurówkami w dwóch kolorach i specjalnymi zakończeniami. Kropką nad i zdaje się być okazjonalna wkładka obrandowana dwoma stronami tego projektu.

Buty Slam Jam x New Balance 990v3 pojawią się w ultralimitowanej ilości tylko 89 par, co donosi się do roku założenia włoskiego sklepu. Loteria w sklepie rozpoczyna się 9 października, a faktyczna data wydania ustawiona jest na 12 października.

Slam Jam x New Balance 990v3 1 Slam Jam x New Balance 990v3 2 Slam Jam x New Balance 990v3 3 Slam Jam x New Balance 990v3 4 Slam Jam x New Balance 990v3 5 Slam Jam x New Balance 990v3 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: