- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearUNDEFEATED x Alpha Industries - kolekcja bomberek

UNDEFEATED x Alpha Industries – kolekcja bomberek

Dwie bardzo utytułowane marki – UNDEFEATED oraz Alpha Industries postanowiły nawiązać ze sobą współpracę i skupić się tak naprawdę tylko na jednym elemencie garderoby. Oczywiście chodzi o produkt, który jest wręcz znakiem rozpoznawczym Alphy.

Jak pewnie sami się już domyśliliście, chodzi o bomberki. W tym przypadku przygotowano trzy warianty tych kurtek, ale każda z nich jest dwustronna i wyposażona w inne wydanie kolorystyczne. Mamy zatem czarną wersję, która po odwróceniu zamienia się w różowy odcień, uzupełniony o czarne akcenty. Kolejny temat to klasyczna oliwka a po odwróceniu mamy do czynienia z piaskowym wydaniem. Na deser przyszykowano fioletową wersję kolorystyczną a jej podszewka jest biała.

Jak widać mimo tylko „trzech” bomberek, wybór jest naprawdę spory, dlatego dłużej nie będziemy Was zatrzymywać, tylko odsyłamy Was na oficjalną stronę internetową UNDEFEATED.

UNDEFEATED x Alpha Industries – kolekcja bomberek1 UNDEFEATED x Alpha Industries – kolekcja bomberek2 UNDEFEATED x Alpha Industries – kolekcja bomberek3 UNDEFEATED x Alpha Industries – kolekcja bomberek4 UNDEFEATED x Alpha Industries – kolekcja bomberek5 UNDEFEATED x Alpha Industries – kolekcja bomberek6 UNDEFEATED x Alpha Industries – kolekcja bomberek7 UNDEFEATED x Alpha Industries – kolekcja bomberek8 UNDEFEATED x Alpha Industries – kolekcja bomberek9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: