- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersUNDEFEATED X COLETTE X ADIDAS CONSORTIUM „SNEAKER EXCHANGE”

UNDEFEATED X COLETTE X ADIDAS CONSORTIUM „SNEAKER EXCHANGE”

Kilka dni temu wspominaliśmy o tym, że adidas Consortium rusza z przedsięwzięciem Sneaker Exchange. Dziś mamy dla Was pierwsze projekty jakie ujrzą światło dzienne, a wzięły w nim udział oczywiście trzy strony.

Za zaprojektowanie poniżej prezentowanych butów adidas EQT Support 93 oraz modelu Campus 80s odpowiedzialne są dwa sklepy z dwóch krańców świata. Mowa tu o paryskim colette oraz Undefeated z Los Angeles. Ten pierwszy model został zrobiony w dość ponury sposób, ponieważ łączy bardzo ciemny granat z czernią i jedynie lacelock czy oczka na sznurówki mamy niebieskie, a całość osadzono na białej podeszwie. Z kolei jeśli zerkniemy na Campusy to od razu widzimy tu talent francuzów do prostoty i charakterystycznego dla nich połączenia bieli z kolorem niebieskim. Warto zwrócić uwagę na detale, trzy paski po boku czy branding każdej ze stron.

Premiera butów Undefeated x colette x adidas Consortium przewidziana jest w ich sklepach na 19 stycznia, w pozostałych pojawi się 28 stycznia bieżącego roku.

https://www.youtube.com/watch?v=PlUqSfqb4UA

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: